OXFORD - Kurs / nauka języka angielskiego online poziom średniozaawansowany - Gdańsk Trójmiasto - szkoła językowa

Oxford Language Centre

strefa kursanta
 zaloguj się
strona glówna > o szkole

Oxford Language Centre to nowoczesna szkoła językowa działająca od 1990r.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu zajęć i profesjonalizmu naszych lektorów było przyznanie nam w 1996 roku autoryzacji i prawa posługiwania się nazwą przez Oxford Language Centre, szkoły języka angielskiego działającej na podstawie licencji wydanej przez The British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education w Wielkiej Brytanii.

W roku 2012 szkoła Oxford Language Centre otrzymała Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty, potwierdzającą wysoki standard oferowanych usług.

W trakcie istnienia wykształciliśmy kilka tysięcy słuchaczy indywidualnych i pracowników firm takich jak:

• Urząd Marszałkowski Gdańsk
  • Pomorski Urząd Wojewódzki
  • Centrum Kształcenia Ustawicznego Gdańsk
  • Linde Gas Polska S.A
  • Elektromontaż
  • Vorwerk S.A.
  • Zakłady Przemysłu Chemicznego Rokita we Wrocławiu
  • BDJ S.A
  • Komenda Wojewódzka Straży Pożarnej w Gdansku
  • DC Komputer Gdynia
  • Centrum Diagnostyki Rurociągów i Aparatury w Gdańsku