Jak uczymy

Drogi Czytelniku, skoro jesteś na tej stronie to z pewnością zdążyłeś już zauważyć, że w dzisiejszych czasach umiejętność posługiwania się językiem obcym jest coraz bardziej postrzegana jako coś oczywistego, a nie jako wyjątkowa kwalifikacja tylko dla wybrańców. W Oxford Language Centre doskonale zdajemy sobie z tego sprawę i jesteśmy tu po to, by pomóc Ci rozwinąć skrzydła.

 

Jeśli marzysz o tym, by pewnego dnia posługiwać się językiem obcym biegle, by przełamać swoją barierę językową, by oglądać filmy bez polskich napisów, śpiewać zagraniczne piosenki razem z radiem czy poznawać kultury innych krajów, bez konieczności noszenia ze sobą turystycznych rozmówek, to mamy dla Ciebie świetną wiadomość. Są to marzenia do spełnienia!

 

Oxford Language Centre to coś więcej niż szkoła językowa. Jest to miejsce pełne ludzi, którzy nie tylko posiadają kwalifikacje kierunkowe, ale też kochają to, co robią. Każde zajęcia są przygotowywane wedle oczekiwań, umiejętności i prywatnych aspiracji każdego ucznia, a także są dostosowywane na bierząco do jego potrzeb.

 

Nasze wieloletnie doświadczenie w nauczaniu, znakomici, pełni pasji i zaangażowania lektorzy oraz bogata oferta kursów, w połączeniu z TWOJĄ MOTYWACJĄ, są gwarantem przyszłego sukcesu.

 

Jak to wszystko wygląda od strony technicznej?

 

Choć w Oxford Language Centre uczymy wielu języków obcych, to wszystkie zajęcia mają jedną cechę wspólną; stawiamy w nich przede wszystkim na szeroko rozumianą praktykę języka. Nasi lektorzy najczęściej stosują tzw. komunikatywną metodę nauczania. Należy pamiętać, że język obcy to nie tylko ćwiczenia z gramatyki, to nie tylko pisanie, czytanie czy słuchanie; język to wszystkie te sprawności ujęte razem. W Oxford Language Centre wierzymy, że najlepsze efekty można uzyskać właśnie dzięki wszkchstronnemy podejściu do języka. Zastosowanie komunikatywnej metody nauczania rozwija wszystkie te cztery umiejętności. Dzięki temu uczeń w krótkim czasie zaczyna tworzyć swoje własne wypowiedzi, a my cieszymy się z jego widocznych postępów w nauce.

 

Warto wiedzieć, że w Oxford Language Centre:

 

  • Uczeń jest dla nas najważniejszy.
  • Przydział do grup następuje na podstawie testu poziomującego.
  • Zajęcia prowadzone są na podstawie najlepszych podręczników, lecz nie są ograniczone ich treścią. Lektorzy często przygotowują materiały dodatkowe, po to aby urozmaicić swoje kursy.
  • Zajęcia przebiegają w sposób monitorowany przez doświadczonych metodyków nauczania.
  • Wszyscy nasi lektorzy posiadają wykształcenie kierunkowe.
  • Nie boimy się postępu! Korzystamy z nowoczesnych środków nauczania; prowadzimy zajęcia również w trybie zdalnym, z użyciem platformy MS Teams oraz wykorzystujemy platformę edukacyjną Fiszkoteka.
  • Prowadzimy kursy dostosowane do potrzeb uczniów (zajęcia indywidualne, kursy przygotowujące do egzaminów certyfikujących, ósmoklasisty czy matury).
  • Postępy naszych uczniów są obserwowane na podstawie cyklicznych testów oraz są raportowane z semestru na semestr.
  • Zawsze dostosowujemy się do oczekiwań naszych uczniów, pozostajemy otwarci na krytykę, sugestie i dialog.

 

W Oxford Language Centre wierzymy, że ucząc innych szerzymy miłość do języków, gdyż jak powiedział Edmund de Waal: „Znając języki wszędzie czujesz się jak w domu”.

 

Zacznij spełniać marzenia i zaufaj Oxford Language Centre!

Udostępnij:

Facebook
LinkedIn

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.