Kursy

Szukasz szkolenia, które pomoże Ci podszlifować swoje umiejętności lub rozpocząć całkiem nową przygodę z językiem obcym? Tutaj znajdziesz wszystkie dostępne w naszej ofercie kursy językowe prowadzone przez certyfikowanych lektorów. Zajęcia mogą odbywać się stacjonarnie lub zdalnie – decyzja należy do Ciebie. Kliknij w interesujące Cię rozwiązanie i sprawdź pełną ofertę szkoleń.

Kursy językowe stacjonarnie i online

Niezależnie od Twojego wyboru, dzięki naszym szkoleniom nauczysz się wybranego języka na dowolnym poziomie od A1 do C2. W ofercie znajdziesz pakiety spotkań dla dzieci od 6 roku życia, młodzieży, dorosłych, a także osób, które przygotowują się do ważnych egzaminów takich jak matura czy certyfikat. Możesz wykupić także specjalne szkolenie, dzięki któremu Ty lub Twoi pracownicy nauczycie się specjalistycznego dla waszej branży słownictwa lub poćwiczycie konwersacje.

Wszystkie dostępne w naszej ofercie kursy angielskiego, ale także francuskiego, niemieckiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego prowadzone są przez naszych najlepszych lektorów, z którymi nauka to czysta przyjemność i doskonała zabawa. Zajęcia mogą odbywać się zarówno indywidualnie, jak i grupowo, wszystko zależy od Twoich potrzeb.

Przejrzałeś ofertę i nie jesteś pewien na jaki kurs językowy się zapisać? Kliknij w zakładkę Test i zgłoszenie. Zostaniesz poproszony o wypełnienie testu poziomującego, dzięki któremu w łatwy i szybki sposób zweryfikujemy Twoje umiejętności i pomożemy dopasować rodzaj szkolenia dostosowanego do Twoich umiejętności.

Zajęcia online realizowane są przez naszą platformę e-learnignową i możesz korzystać z nich w dowolnym miejscu i czasie, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem. Jeśli wolisz uczyć się z naszymi lektorami na żywo zapraszamy Cię na zajęcia stacjonarne do naszej szkoły w Gdańsku.

Masz dodatkowe pytania dotyczące oferty naszych szkoleń? Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami, którzy rozwieją wszelkie wątpliwości i pomogą dopasować kurs na miarę Twoich potrzeb i możliwości.

Kursy stacjonarne

Rozwijamy kompetencje językowe naszych uczniów i przygotowujemy ich do ważnych egzaminów.

Kursy stacjonarne

Dowiedz się więcej

Kursy online

Dowiedz się jak wyglądają lekcje z lektorem online "na żywo" w naszej szkole!

Kursy online

Dowiedz się więcej

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.