Zespół

Nasi lektorzy to ludzie ogromnej pasji, pełni entuzjazmu i zaangażowania w pracę z uczniami. Jest to wymagająca, dynamiczna kadra. Kwalifikacje lektorów potwierdzone są dyplomami lingwistycznymi, stażami zagranicznymi i referencjami. Wielu z nich udziela się metodycznie. Oto niektórzy z nich:

Monitorujemy pracę lektorów przez cały okres ich działalności poprzez:

• hospitacje – każda wizytacja jest omawiana z metodykiem, ustalane są wnioski, zalecenia i plan działania.
  • analizę ankiet uczestników szkoleń i ocen przyznanych lektorowi
  • opinie uczestników szkoleń zbierane podczas rozmów z Koordynatorem Szkoleń
  • analizę dokumentów przygotowanych przez lektora: konspektów zajęć, dzienników, raportów okresowych i innych.

Biuro:

KAROLINA BAYER

Moja praca w Oxford Language Centre skupia się głównie na koordynacji zajęć online jak i stacjonarnych, a także organizacja pracy biura. Moją pasją od zawsze był język angielski, stąd też studia które ukończyłam na kierunku filologia angielska. Od zawsze byłam osobą nieśmiałą, jednak praca z klientami Oxfordu otworzyła mnie i kontakty z ludźmi stały się dla mnie przyjemnością. W wolnym czasie lubię czytać książki, uczęszczać na zajęcia fitness, a także spędzać czas na spacerach z moim psem.

JOANNA SOWIŃSKA

Dyrektor Szkoły OLC w Gdańsku

Od kilkunastu lat prowadzę z sukcesami Oxford Language Centre w Gdańsku. Prywatnie – mama dwójki dzieci. Moją pasją jest czytanie, narciarstwo i tenis. Lubię nowe wyzwania w pracy. Dobry kontakt z ludźmi i entuzjazm to według mnie najważniejsze cechy potrzebne w pracy, a zgrany zespół i dobra atmosfera to podstawa sukcesu naszej placówki. W Oxford Language Centre jestem odpowiedzialna za współpracę z lektorami i klientami biznesowymi oraz kluczowe decyzje dotyczące funkcjonowania szkoły.

Nasi lektorzy: