Oxford Language Centre to nowoczesna szkoła językowa działająca od 1990r.

Potwierdzeniem wysokiego poziomu zajęć i profesjonalizmu naszych lektorów było przyznanie nam w 1996 roku autoryzacji i prawa posługiwania się nazwą przez Oxford Language Centre, szkoły języka angielskiego działającej na podstawie licencji wydanej przez The British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education w Wielkiej Brytanii

Dzięki temu możemy zapewnić naszym uczniom najwyższy poziom nauczania oraz szeroki wybór pakietów na każdym poziomie zaawansowania. Jako nowoczesna szkoła językowa zajęcia prowadzimy stacjonarnie oraz online, co jest niezwykle wygodnym rozwiązaniem na miarę XXI wieku.

Z nami nauczysz się angielskiego, niemieckiego, francuskiego, hiszpańskiego oraz rosyjskiego na wybranym przez Ciebie poziomie zaawansowania. Prowadzimy również naukę polskiego dla obcokrajowców. Chcesz dowiedzieć się więcej na temat prowadzonych przez nas kursów? Zapraszamy do zakładki Kursy – tam znajdziesz szczegóły oferty wszystkich pakietów, dostępnych w naszej ofercie.

W roku 2012 szkoła Oxford Language Centre otrzymała Akredytację Pomorskiego Kuratora Oświaty, potwierdzającą wysoki standard oferowanych usług.

Nasza szkoła jest ośrodkiem egzaminacyjnym TOEIC® Uznawany przez ponad 8000 firm, korporacji i organizacji, egzamin TOEIC® jest egzaminem sprawdzającym znajomość języka angielskiego w środowisku biznesowym.

Co nas wyróżnia?

• Przyjazna i miła atmosfera
  • Indywidualne podejście do uczącego się
  • Zajęcia prowadzone według autorskich programów nauczania opartych o europejskie standardy nauczania – EUROPEJSKI SYSTEM KSZTAŁCENIA JĘZYKOWEGO