Test poziomujący z języka angielskiego

Marzysz o posługiwaniu się piękną angielszczyzną, która umożliwi Ci podróżowanie po całym świecie? A może chcesz wybrać się na studia do Wielkiej Brytanii lub Stanów Zjednoczonych i chcesz podszlifować swoje umiejętności? A może dopiero zaczynasz przygodę z tym wyjątkowym językiem i potrzebujesz profesjonalnej pomocy, aby zrozumieć gramatykę, ćwiczyć wymowę i mieć bogaty zasób słów? Niezależnie od tego, co jest Twoją motywacją do nauki języka angielskiego, nasza szkoła spełni wszystkie Twoje oczekiwania! Aby ułatwić Ci dobór pakietu dostosowanego do Twoich potrzeb przygotowaliśmy specjalny test poziomujący. Czym jest i do czego służy? Sprawdźmy razem!

Test sprawdzający poziom angielskiego

Poza samą weryfikacją stopnia zaawansowania Twoich umiejętności, nasz test ma na celu dopasowanie najlepszej grupy zajęciowej pod względem poziomu, ale także Twoich oczekiwań. W ofercie znajdziesz bowiem szkolenia nastawione na ogólna naukę angielskiego, ale także specjalistycznego słownictwa biznesowego lub przygotowującego do matury lub egzaminu certyfikacyjnego.

Badanie składa się z kilkudziesięciu pytań – ich wypełnienie oraz poprawność Twoich odpowiedzi pokaże nam, jaki pakiet najlepiej sprawdzi się w Twoim przypadku. Jeśli jesteś pewien swojej wiedzy i umiejętności możesz także samodzielnie wysłać formularz, który znajdziesz w zakładce Test i zgłoszenie. Tutaj jednak będziesz proszony o wskazanie konkretnego pakietu nauki języka, którym jesteś zainteresowany. Dlatego na początek sugerujemy, abyś wykonał test poziomujący z języka angielskiego, który nic nie kosztuje, a pomoże precyzyjnie sprawdzić i wskazać Twój poziom oraz dobrać odpowiedni kurs.

Masz dodatkowe pytania lub wątpliwości dotyczące naszych szkoleń? Całą serię pakietów dostępnych w naszej szkole znajdziesz w zakładce Kursy – zapraszamy do sprawdzenia i zapoznania się ze szczegółami każdego z nich. Oferujemy także naukę takich języków obcych jak: francuski, niemiecki, hiszpański, rosyjski oraz polski dla obcokrajowców – wszystkie pakiety spotkań dostępne są w formie stacjonarnej lub online.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.