Oddziały

Gdańsk

To tutaj w Gdańsku powstała nasza szkoła. Od początku działamy w Gdańsku-Wrzeszczu przy ulicy Hallera 14. Zapraszamy do odwiedzenia naszej placówki.

Gdańsk-Wrzeszcz
ul.Hallera 14
gdansk@oxford.edu.pl

Gdańsk Kowale , Gdańsk Orunia

Kowale                                                                                Gdańsk -Orunia

ul. Apollina 7 (Szkoła podstawowa)                             ul. Hoene 6 (SP nr 19)

mail: kowale@oxfordlc.pl

Zapraszamy Państwa do nowo otwartego oddziału Szkoły Językowej mieszczącego się przy ul. Heliosa 20, w bezpośrednim sąsiedztwie Metropolitalnej Szkoły Podstawowej w Kowalach.
Zapisy odbywają się od 2 września, w naszym biurze w Kowalach, w godz. 11.00 – 16.00. Można skorzystać także z opcji zapisania się na zajęcia telefonicznie pod nr 508 446 111 lub 508 507 402 oraz przez stronę internetową w zakładce kontakt.

OFERTA

Oferujemy Państwu bardzo ciekawe zajęcia języka angielskiego dla dzieci, które prowadzimy na bazie podręczników i materiałów dodatkowych wydawnictwa National Geographic Learning. Nasi uczniowie poznają nie tylko sam język, ale także kulturę i obyczaje krajów anglojęzycznych.
Zapraszamy także młodzież i dorosłych. Zajęcia na wszystkich poziomach zaawansowania prowadzone są metodą komunikatywną na podstawie podręczników wydawnictwa Oxford University Press.
Zajęcia odbywać się będą w salach szkół podstawowych w małych, kameralnych grupach.

KURSY

• dzieci z zerówek oraz wszystkie klasy szkoły podstawowej (2xtyg po 60min)
  • zajęcia przygotowujące do egzaminu 8-klasisty (2xtyg po 90min)
  • zajęcia indywidualne- częstotliwość i zakres kursu do ustalenia.

Terminy zajęć:

Kursy dla dzieci
 – terminy ustalane będą pod plan lekcji w szkole
Kursy dla dorosłych i młodzieży:

• A1 – poniedziałki i środy , godz. 18.45
  • A2 – poniedziałki i środy , godz. 17.00
  • B1 – wtorki i czwartki , godz. 18.00
  • B2 – poniedziałki i środy , godz. 18.45

Cennik na rok szkolny 2022/2023:

Dzieci- szkoła podstawowa

• 2 x 60 min. tygodniowo, 60 h zegarowych w roku szkolnym