Zgłoszenie online

Zapraszamy do wyboru języka w naszej szkole i przeprowadzenia testu. Po jego wypełnieniu zweryfikujemy twoje obecne umiejętności i dobierzemy dla Ciebie poziom naszego kursu. Jeżeli chcesz pominąć test, wypełnij formularz zgłoszenia online.

Poniżej wybierz język, którym jesteś zainteresowany i wypełnij test:

Niezależnie od wyniku testu poziomującego, możesz samodzielnie wypełnić zgłoszenie na kursy językowe online. Wystarczy, że podasz nam swoje dane, abyśmy mogli się z Tobą skontaktować oraz informacje na temat wyboru poziomu szkolenia, doświadczenia, a także lokalizacji szkoły, w której chciałbyś uczęszczać na nasze zajęcia. Możliwe jest także przeprowadzenie takiego szkolenia za pośrednictwem internetu w grupie lub indywidualnie. Wypełniony kwestionariusz prześlij do nas, a my odpowiemy na Twoją wiadomość najszybciej, jak to możliwe. Masz pytania dotyczące naszych szkoleń? Sprawdź zakładkę Oferta, w której znajdziesz dodatkowe informacje dotyczące zajęć oferowanych przez naszą szkołę.

W celu zgłoszenia udziału w kursie, prosimy wypełnić poniższy formularz.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.