Zajęcia online – Dlaczego warto wybrać Oxford Language Centre?

Czy słowo nauka kojarzy ci się tylko z codziennym porannym budzikiem, ciągłym brakiem czasu i szkołą, której nie masz ochoty nawet oglądać?

Czasy, w których nauka była obowiązkowa i zajmowała większą część twojego życia już przeminęły. Nadszedł czas na nowe, lepsze i zupełnie w innej nieznanej dotychczas formie.

Kursy językowe online to szybkie, indywidualne, dostosowane pod ciebie i twoje potrzeby zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami. Do wyboru spośród języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej, przez którą doświadczony lektor łączy się ze swoimi uczniami, nauka języka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Ilość możliwości, jakie oferujemy jest niezliczenie wiele. Przygotujemy cię do egzaminu lub nabędziesz zdolności w języku biznesowym. Wszystko zależy od ciebie i od tego jakie masz potrzeby. Wystarczy, że zgłosisz się do nas a my zrobimy za ciebie resztę.

Nasi lektorzy stawiają nacisk na komunikację oraz praktyczną naukę języka, więc nie ma mowy o nudzie na zajęciach. Nawet nie zauważysz kiedy zleci twoja lekcja, a z niecierpliwością będziesz wyczekiwał następnej . Dzięki platformie edukacyjnej Microsoft Teams widzisz swojego lektora a on może nadzorować twoje postępy i poprawiać na bieżąco twoje błędy, więc nie ma martw się,  twojemu nauczycielowi nic nie umknie. Nasza szkoła oferuje elastyczne godziny zajęć, podajesz nam swoją dyspozycyjność a my ustalamy termin zajęć dostosowany pod twój czas. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko na czasie ale również będziesz mieć więcej motywacji do nauki, bo nie zmarnujesz jej na niepotrzebne dojazdy. Nie ma cię akurat w domu, a boisz się że lekcja ci przepadnie? Żaden problem, możesz uczyć się z dowolnego miejsca, wystarczy że weźmiesz komputer w dłoń a nawet kawiarnia może zamienić się w twoją salę zajęć. Nasi uczniowie otrzymują konto do Fiszkoteki – platformy edukacyjnej, dostępnej 24 godziny na dobę. Możesz uczyć się i powtarzać tam nowo poznane słownictwo z lekcji. Żadne nowe słówko nie będzie ci już obce, a w każdej wolnej chwili możesz sięgnąć po telefon i łatwo je powtórzyć. Przygotujemy cię do egzaminów z języka angielskiego FCE, CAE, CPE, TOEIC oraz języka niemieckiego: ZD, ZMP i MATURY. Dzięki przystąpieniu do egzaminu potwierdzającego twoje umiejętności będzie ci łatwiej dostać się na wymarzoną uczelnię i odnaleźć się na zagranicznym rynku pracy.

Po zakończeniu każdego naszego kursu otrzymasz certyfikat ukończenia na wybranym przez ciebie poziomie.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto, nie wahaj się i zadzwoń. Umówimy cię na lekcję próbną, ustalimy na jakim poziomie powinieneś się uczyć aby jak najlepiej dostosować to do twoich potrzeb. Wtedy już na pewno nie będziesz się wahać,  że warto wybrać naszą szkołę.

Nie zwlekaj i zapisz się już dziś!

 

Udostępnij:

Facebook
LinkedIn

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.