Nauka i kursy językowe online, różne języki, bogata oferta - OXFORD
OXFORD
strefa kursanta
 zaloguj się
strona główna > kursy online

Kursy online

Nie chcesz tracić czasu na dojazdy, a może nie przepadasz za zajęciami w grupie? Jednocześnie oczekujesz szybkich efektów i intensywnej nauki? Jeśli odpowiedź na jedno z tych pytań jest twierdząca, być może zainteresuje Cię nasz szybki kurs języka angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego online. Zajęcia prowadzone w ten sposób mają indywidualny przebieg i są dostosowane do potrzeb i oczekiwań uczestników.

Intensywne zajęcia z angielskiego, hiszpańskiego i niemieckiego

Szybkie kursy językowe online prowadzone są przez naszych doświadczonych lektorów, którzy za pośrednictwem internetowych łączy dzielą się swoją wiedzą z ich uczestnikami. W zależności od rodzaju szybkiego kursu angielskiego, niemieckiego lub hiszpańskiego pomogą oni w przygotowaniach do egzaminów, posługiwaniu się biznesowym językiem bądź popracują nad umiejętnością swobodnego komunikowania się. Zachęcamy do kontaktu – w trakcie rozmowy ustalimy, na czym zależy Państwu najbardziej i wspólnie zastanowimy się nad najbardziej dogodną formą zajęć online. Nasza szkoła stacjonarna znajduje się w Gdańsku, ale na co dzień uczymy osoby z różnych zakątków Polski. Dołącz do nas!

Zajęcia online z lektorem to lekcje "na żywo" prowadzone przy pomocy specjalnej platformy komunikacyjnej. To kursy skierowane do kursantów indywidualnych.

Kurs języka angielskiego , niemieckiego i hiszpańskiego ogólnego

Szczególny nacisk kładzie się na rozwijanie umiejętności swobodnej komunikacji w  wybranym języku . Tematy zajęć obejmują codzienne sytuacje (podróż, restauracja, hotel, bank…) oraz wybrane przez ucznia zagadnienia związane z jego zainteresowaniami czy indywidualnymi potrzebami. Kursy prowadzone są na wszystkich poziomach zaawansowania.

Kurs Business English 

Przeznaczony jest dla osób wykorzystujących język angielski w pracy. Kurs oparty jest o zagadnienia związane z rozmowami o pracę, korespondencją biznesową, negocjacjami, ekonomią i finansami.

Konwersacje : angielski, niemiecki, hiszpański, rosyjski

Zajęcia prowadzone indywidualnie są przeznaczone dla osób znających język  co najmniej na poziomie B1 (średniozaawansowanym), pragnących dalej rozwijać umiejętności swobodnego mówienia. Zajęcia na życzenie prowadzone mogą być przez native-speakera.

Kurs egzaminacyjny

Kursy przygotowujące do egzaminów  z j. angielskiego :FCE, CAE, CPE ,TOEIC, j. niemieckiego : ZD, ZMP I MATURY. Kursy przeznaczone dla wszystkich, którzy chcą podejść do egzaminu potwierdzającego kompetencje językowe i uzyskać certyfikat uznawany przez wiele uczelni oraz formy zarówno na polskim, jaki zagranicznym rynku pracy.

Lekcja testowa

nie czekaj! zapisz się na lekcję testową

Podczas lekcji testowej trwającej około 30 minut, poznasz swojego przyszłego lektora i sposób prowadzenia zajęć.
Sprawdzisz również jak funkcjonuje platforma do nauczenia.

Możesz skorzystać z formularza lub zamówić (wraz z płatnością online) pod tym linkiem:
Zamów lekcję testową (29,90zł)

Twoja wiadomość została wysłana
wyznacz trasę dojazdu