Szkołą językowa - oddział Wrocław/Sobótka - OXFORD
OXFORD
strefa kursanta
 zaloguj się
strona glówna > o szkole > oddzialy > Warszawa

Oddział we Wrocławiu - Sobótce

O naszym oddziale we Wrocławiu/Sobótce

OLC jest szkołą języka angielskiego od stycznia 1990 roku. W ciągu 23 lat wykształciliśmy kilka tysięcy słuchaczy indywidualnych i kilkuset pracowników firm i instytucji – m.in. Portu Lotniczego Wrocław, Szpitala 40-lecia, Komendy Wojewódzkiej, Paoli S.A., Vorwerka Sp. z o.o. Credin SA, kancelarni prawnej Cetera, Węrzyn-Wysocka i partnerzy oraz wielu innych. Przez wiele lat  prowadziliśmy zajęcia językowe w Studium Handlu Zagranicznego Akademii Ekonomicznej. (Na życzenie przedstawiamy listy referencyjne).

OLC posiada oddziały w Gdańsku, Warszawie oraz we Wrocławiu i Sobótce.

OLC szkoli na wszystkich poziomach zaawansowania, począwszy od poziomu Elementary, a skończywszy na Proficiency. Oprócz języka standardowego, uczymy również języka biznesowego i specjalistycznego.

OLC posiada doświadczenie w realizacji przedsięwzięć finansowanych przez Unię Europejską – m.in. od  września 2006 do czerwca 2013 nasi lektorzy prowadzili kursy doskonalące dla nauczycieli z zakresu języków obcych dofinansowane ze środków Europejskiego Funduszu Społecznego.(Na życzenie przedstawiamy listy referencyjne).

Miarą naszego profesjonalizmu i wysokiego poziomu zajęć, oprócz zadowolenia i satysfakcji naszych słuchaczy, są wyniki osiągane przez nich na różnego rodzaju egzaminach językowych. I tak na przykład w czerwcu 2012 roku zdawalność egzaminu FCE  wyniosła w naszej szkole 90%. A zdawalność matury 100%

W maju 2005 roku zostaliśmy ośrodkiem  egzaminacyjnym egzaminu TOEIC, najpopularniejszego na świecie egzaminu weryfikującego znajomość języka angielskiego w środowisku pracy.

Od maja 1998 roku posiadamy autoryzację Oxford Language Centre, renomowanej brytyjskiej szkoły działającej na podstawie licencji wydanej przez The British Accreditation Council for Independent Further and Higher Education.

Od 2003 roku szkoła ma swój oddział w Sobótce.

OLC dysponuje pełnym zapleczem technicznym niezbędnym w nauczaniu języków obcych t.j. magnetofonami, odtwarzaczami CD i DVD, laptopami, kserokopiarką i in. Podręczniki w ramach promocji zostaną zapewnione przez naszą szkołę bezpłatnie.

OXFORD LANGUAGE CENTRE
Oddział Sobótka
ul. Słoneczna 5
tel. kom: 501 436 685
tel. kom: 501 674 975
poliglota@oxford.edu.pl wszystkie oddziały
wyznacz trasę dojazdu