Cennik kursy online

Kursy online indywidualne - cennik

Sprawdź zanim się zdecydujesz!

Cena lekcji testowej (30 min) – 29,90zł
 
Lekcja testowa trwa około 30 minut. Zapoznasz  się z  platformą online, swoim przyszłym lektorem i sposobem prowadzenia zajęć. Lekcja dotyczy języków: angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego i polskiego dla obcokrajowców.

PAKIET PRESTIGE

 • COŚ CI WYPADŁO? ZMIENIŁ CI SIĘ GRAFIK W PRACY LUB PLAN ZAJĘĆ W SZKOLE? W tym pakiecie masz możliwość przełożenia terminu zajęć.
 • Wybierając pakiet PRESTIGE możesz opłacać kurs w korzystnych comiesięcznych ratach.
 • Minimalny pakiet to 4 lekcje po 60 min.
 • Cena dotyczy jednej godziny  60 min (minimalna długość zajęć: 60 min lub 90 min).

POZIOM A0 - B2

85 zł / 60 min

POZIOM B2+ - C2
oraz język specjalistyczny, przygotowanie do egzaminów

92 zł / 60 min

PAKIET STANDARD

 • JESTEŚ ZMOTYWOWANY? Chcesz zaoszczędzić?
 • Wybierając pakiet STANDARD wykupujesz cały semestr zajęć, dzięki czemu cena za jednostkę lekcyjną jest o wiele niższa.
 • Minimalny pakiet to 24 lekcje po 60 min (semestr nauki).
 • Cena dotyczy jednej godziny 60 min (minimalna długość zajęć: 60 min lub 90 min).

POZIOM A0 - B2

75 zł / 60 min

POZIOM B2+ - C2
oraz język specjalistyczny, przygotowanie do egzaminów

82 zł / 60 min

Kursy online grupowe - cennik

 • Nauka z domu lub gdziekolwiek jesteś.  Komfort i wygoda nauki bez opuszczania ulubionego fotela;
 • Oszczędność czasu i pieniędzy,które trzeba poświęcić na dojazdy w przypadku nauki w stacjonarnej szkole językowej;
 • Dostępność wszędzie– działamy wszędzie tam gdzie jest Internet, dlatego możesz wyjechać na drugi koniec Polski lub za granicę i nadal uczestniczyć w zajęciach;
 • Mobilność – nie musisz siedzieć w jednym miejscu jak w przypadku nauki w tradycyjnej szkole językowej. Zapomnij o sali lekcyjnej i szkolnej ławie, wybierz własne miejsce do nauki.

Dzięki wyspecjalizowanej kadrze nauczycieli otrzymasz plan nauki dopasowany do własnych potrzeb. Wszystkie zajęcia online są prowadzone przez aplikację MicrosoftTeams. Dodatkowo, zapewniamy dostęp do platformy e-learningowej – Fiszkoteka.
W razie jakichkolwiek pytań skontaktuj się z naszym biurem.
 tel. 517 360 365

Pakiet Comfort (4-6 osób)

1144 zł / semestr
2060 zł/rok
raty roczne 8x300 zł

Pakiet Prestige (2-3 osób)

2288 zł / semestr
4119 zł/rok
raty roczne 8x600 zł

Kup łatwo i szybko przez internet:

Dlaczego u nas?

Czy słowo nauka kojarzy ci się tylko z codziennym porannym budzikiem, ciągłym brakiem czasu i szkołą, której nie masz ochoty nawet oglądać?

Czasy, w których nauka była obowiązkowa i zajmowała większą część twojego życia już przeminęły. Nadszedł czas na nowe, lepsze i zupełnie w innej nieznanej dotychczas formie.

Kursy językowe online to szybkie, indywidualne, dostosowane pod ciebie i twoje potrzeby zajęcia z wykwalifikowanymi lektorami. Do wyboru spośród języków angielskiego, niemieckiego, hiszpańskiego, rosyjskiego oraz polskiego dla obcokrajowców każdy uczeń znajdzie coś dla siebie. Dzięki nowoczesnej platformie edukacyjnej, przez którą doświadczony lektor łączy się ze swoimi uczniami, nauka języka jeszcze nigdy nie była tak łatwa i przyjemna. Ilość możliwości, jakie oferujemy jest niezliczenie wiele. Przygotujemy cię do egzaminu lub nabędziesz zdolności w języku biznesowym. Wszystko zależy od ciebie i od tego jakie masz potrzeby. Wystarczy, że zgłosisz się do nas a my zrobimy za ciebie resztę.

Nasi lektorzy stawiają nacisk na komunikację oraz praktyczną naukę języka, więc nie ma mowy o nudzie na zajęciach. Nawet nie zauważysz kiedy zleci twoja lekcja, a z niecierpliwością będziesz wyczekiwał następnej . Dzięki platformie edukacyjnej Microsoft Teams widzisz swojego lektora a on może nadzorować twoje postępy i poprawiać na bieżąco twoje błędy, więc nie ma martw się,  twojemu nauczycielowi nic nie umknie. Nasza szkoła oferuje elastyczne godziny zajęć, podajesz nam swoją dyspozycyjność a my ustalamy termin zajęć dostosowany pod twój czas. Dzięki temu zaoszczędzisz nie tylko na czasie ale również będziesz mieć więcej motywacji do nauki, bo nie zmarnujesz jej na niepotrzebne dojazdy. Nie ma cię akurat w domu, a boisz się że lekcja ci przepadnie? Żaden problem, możesz uczyć się z dowolnego miejsca, wystarczy że weźmiesz komputer w dłoń a nawet kawiarnia może zamienić się w twoją salę zajęć. Nasi uczniowie otrzymują konto do Fiszkoteki – platformy edukacyjnej, dostępnej 24 godziny na dobę. Możesz uczyć się i powtarzać tam nowo poznane słownictwo z lekcji. Żadne nowe słówko nie będzie ci już obce, a w każdej wolnej chwili możesz sięgnąć po telefon i łatwo je powtórzyć. Przygotujemy cię do egzaminów z języka angielskiego FCE, CAE, CPE, TOEIC oraz języka niemieckiego: ZD, ZMP i MATURY. Dzięki przystąpieniu do egzaminu potwierdzającego twoje umiejętności będzie ci łatwiej dostać się na wymarzoną uczelnię i odnaleźć się na zagranicznym rynku pracy.

Po zakończeniu każdego naszego kursu otrzymasz certyfikat ukończenia na wybranym przez ciebie poziomie.

Jeśli jeszcze zastanawiasz się czy warto, nie wahaj się i zadzwoń. Umówimy cię na lekcję próbną, ustalimy na jakim poziomie powinieneś się uczyć aby jak najlepiej dostosować to do twoich potrzeb. Wtedy już na pewno nie będziesz się wahać,  że warto wybrać naszą szkołę.

Używamy plików cookies, aby ułatwić korzystanie z naszej strony. Jeżeli nie chcesz, aby były zapisywane na Twoim dysku zmień ustawienia przeglądarki.